بررسی محصول تکالیف روزانه پایه اول دبستان (قسمت دوم)

تکلیف پایه اول

بررسی محصول تکالیف روزانه پایه اول دبستان (قسمت دوم)

در ویدیوی قبل(قسمت اول بررسی تکالیف روزانه پایه اول دبستان) توضیحاتی در مورد اهمیت تکالیف روزانه پایه اول دادم.

در آن ویدیو همچنین به محتوای کلی این تکالیف اشاره کرده و توضیح دادم که این تکالیف به پرورش چه مهارت ها و مواردی در دانش آموز کلاس اولی می پردازد.

مشاهده این دو ویدیو کمک می کند تا به تفاوت بزرگی که این تکالیف با تکالیف رایج، که به طور معمول و مرسوم در مدارس به دانش آموزان کلاس اولی ارائه می شوند، پی ببرید.

در این قسمت، چند صفحه از تکالیف را با هم می بینیم و  تعدادی از تمرین ها و اثر هر یک از آن ها بر دانش آموز را بررسی می کنیم.

این ویدیو برای آگاهی بیشتر و آشنایی والدین و یا آموزگارانی آماده شده است که قصد تهیه این محصول را داشته و مایلند برای فرزند و یا دانش آموز خود از این تکالیف استفاده نمایند.

امیدوارم دیدن این ویدیو و شنیدن توضیحات آن بتواند کمک موثری در تصمیم گیری آگاهانه والدین گرامی و یا آموزگاران محترم داشته باشد.

توضیحات کوتاهی راجع به این تکالیف را قبل از دیدن ویدیو مطالعه نمایید:

 محتوای محصول تکالیف روزانه پایه اول دبستان:

تکالیف روزانه پایه اول دبستان محصولی است شامل ۴ جلد که تقریباً برای تمامی روزهای یک سال تحصیلی تمرین های مناسبی دارد.

نامگذاری و تقسیم بندی اصلی این تکالیف، بر اساس درس فارسی دانش آموزان بوده است.

بر این اساس، جلد اول این محصول به بخش نگاره های کتاب فارسی کلاس اول دبستان می پردازد. همچنین در زمینه ریاضی به معرفی اعداد یک رقمی و تثبیت مفهوم عدد در کودکان تاکید دارد.

جلد دوم و سوم محصول تکالیف روزانه پایه اول دبستان به قسمت آموزش نشانه ها(۱) پرداخته و در زمینه ریاضی نیز به ادامه تثبیت مفهوم عدد و حل مسائل مربوط به آن تاکید دارد و علاوه بر اعداد یک رقمی، اعداد دو رقمی را نیز معرفی می نماید.

جلد چهارم این محصول به بخش آموزش نشانه ها(۲) کتاب فارسی کلاس اول دبستان و در زمینه ریاضی به ادامه شناخت مفهوم عدد و حل مسائل مربوط به آن می پردازد.

در این مجموعه تعدادی کاربرگ تکمیلی در موضوعات زبان آموزی و ریاضی نیز گنجانده شده است. از جمله جزوه کاربرگ های مقدماتی ریاضی مربوط به جلد اول.

برای آشنایی بیشتر با این مجموعه از شما دعوت می کنم که ویدیوی زیر را مشاهده نموده و توضیحات تکمیلی را در صفحه مربوط به این محصول مطالعه نمایید.

برای رفتن به صفحه این محصول، اینجا کلیک کنید.

پخش آنلاین ویدیو:

مدت زمان فایل ویدیویی: ۳۵ دقیقه

برای دانلود ویدیو روی ویدیو کلیک راست کنید و Save video as را بزنید.

برای مشاهده قسمت اول این ویدیو اینجا کلیک کنید.

محصول تکالیف روزانه پایه اول دبستان

تکالیف روزانه کلاس اول دبستان

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *